Třídění Affs najdeš tady,trvá do 15.7.2010
kdo se nezapíše..boužel MAŽU

Rozhowor s Ashley =))

23. března 2010 v 19:23 | PrinceSskaa |  Ashley Tisdale

Objevil se tento skvělý rozhovor s Ashley.Emma Loggins z FanBolt.com vyzpovídala Ashley a převážně se mluvilo o Sharpay,nakupování a zpívání.


V HSM3 jsi hrála,zpívala i tancovala,ale co z těchto tří věcí preferuješ nejvíce?
Ashley:Opravdu nejsem tanečnice.Umím se dobře hýbat,ale pro mě je to spíš hlavně to hraní a zpěv.Hraní a zpívání jsou úplně odlišné věci a já nemůžu říct,kterou mám radši,protože miluju obojí.Líbí se mí hraní,protože můžu hrát odlišné osobnosti,ale také hudbu,protože mě ukazuje v mém pravém světle.Moji fanoušci mě skrz hudbu mohou lépe poznat a to je pro mě něco velmi důležitého.

Jakou hudbu doma posloucháš?
Ashley:Já osobně miluju hudbu 80.let.Když jsem na nějaké party a začne hrát něco z 80.let,tak jsem nejšťastnějším člověkem vůbec!Jinak mí oblíbení interpreti jsou hlavně Michael Buble, Billy Joel, Britney Spears a Christina Aguilera.Mám ráda všechny druhy hudby.

Máš ráda party?
Ashley:Jasně,že ano!Kdo nemá?Samozřejmě nejsem největší pařmenka z HSM cast.Tuhle čest má Corbin.On vážně ví jak začít party!On je hlavní kdo to rozjede a miluje tanec.Je vždy první na parketě=D

Jaká je nejlepší věc na tom pracovat v showbusinessu?
Ashley:Miluju svou práci!Miluju hraní a zpívání a tak role v HSM byla splněním mých snů a zkrátka darem z nebe!

Jsou i nějaké záporné věci být úspěšnou herečkou?
Ashley:Špatná strana businessu je,když se ti moc vtírá do života a zasahuje do něj z té špatné strany.Jsme nadšení z toho co děláme a milujeme to,takže nelituji ničeho,ale nemůžu vystát paparazzi.

Jsou paparazzi přítěž?
Ashley:Oni jsou naprosto protivní!Stanují před mým domem,což je vážně k naštvání.A to když jen třeba vytáhnu paty pro kafe,tak mě všude pronásledují.Mám ráda tuhle práci a to co dělám a tak hádám,že tohle je věc se kterou se musíme smířit.


Jak obtížné je být slavný?
Ashley:Víte co?!Dívám se na lidi jako Britney Spears a nevím jak zvládla všechnu tu slávu v tak mladém věku.Bylo jí jen 16,když se proslavila a já si nedokážu ani představit jaké to je,když je ti 16 a musíš čelit takovému nátlaku a být slavná,jako byla ona.Jsem ráda,že tohle všechno se v mémé životě událo až když jsem dospěla,protože život je těžký.Teď je mi 23 a jsem tedy starší než byla ona předtím,ale nelituji,protože jsem tvrdě pracovala na tom kde jsem teď .Sláva je prostě jedna ze stinných stránek businessu.

Je to těžké vidět o sobě falešné drby v tisku?
Ashley:Je nutné podotknout,že tyhle věci nemám ráda.Musíte odblokovat negativitu a brát to pozitivně.Lidé o tobě vždycky něco budou říkat a pomlouvat tě,ale tak dlouho jak znáte pravdu jste v pohodě.

Jakou radu by jsi dala těm co chtějí jít v tvých šlépějích a chtějí být slavní?
Ashley:Asi bych jen řekla aby jste si důvěřovali,protože v tomhle průmyslu je hodně podvodů.Jděte si za svými sny a trvdě pracujte,ale nikdy nezapoměňte odkud pocházíte.

Byli jste vrušení pracovat na něčem jako je High school musical?
Ashley:Ano,miluju hrát Sharpay!Je královnou školy a byla to velká zábava jí zobrazit na plátně.
Sharpay byla dramatická a tak nějak mimo v HSM2 ale ve trojce už byla monhem větší.Vždy jsem s ní měla hodně zábavy.

Jsi aspoň v něčem podobná s Sharpay?
Ashley:Absolutně v ničem!Nikdy jsem ve škole nebyla populární ačkoli v souvislosti s její láskou k vystupování je mi trošku podobná...Miluju vystupování a to je asi jediná věc co máme částečně společnou.

Jak by jsi se popsala?
Ashley:Jsem velkej snílek.Snila jsem o vystupování v televizi a hrát ve filmu už když jsem byla malá holčička.Vlastně jem v showbusinessu od tří let.Jsem poháněná,jsem vždy upřímná,ale taky někdy dokážu být neomalená.Řekla bych,že patřím mezi ty dívky,co jsou upřímné ve věcech pro jejich vlastní dobro,ale čekají to zpět.Očekávám,že lidé ke mně budou upřímní a neomalení občas také.

A jak by tě tedy popsali tví přátelé?
Ashley:Určitě by řekli,že jsem hodně tvrdohlavá a vím co žádám od života.Poslouchám názory jiných lidí,ale stejně vždy dám na svůj instinkt.Jsem také velmi nemotorná a tak se vždycky zraním.

Tančí,zpíváš a hraješ...Je něco v čem nejsi dobrá?
Ashley:HA ha!Prozradím ti tajemství.Jsem ten typ člověka co za žádnou cenu nedokáže lhát.
Jsem nejhorší lhářka ne světě!!!

Baví tě stále se setkávat se svými fanoušky?
Ashley:Ano je to vážně cool!Je skvělé,že můžu být v blízkosti jejich životů.Dokonce jsme tu měli kluka co přišel a vysvětlil nám,jak dostal kuráž na konkurz HSM po tom co viděl náš film.On hrál basketball a nakonec skončil tak,že hrál hlavní roli v Peter Panovi!

Jsou všichni fanoušci po celém světe stejní?
Ashley:Popravdě,fanoušci HSM jsou velmi naléhaví kamkoli jdete a všichni poměrně stejně křičí=D
Dáváají nám velkou podporu a za to jsme jim vděční.Navštívila jsem Paříž a Madrid při propagaci třetího dílu,stejně jako Mnichov a Londýn a tak jsem viděla opravdu velké davy fanoušků.Bylo to vzrušující cestovat po světě,ale na každém místě jsem strávili maximálně 2 dny,takže nebylo moc času na nějaké prohlížení.

Kam bys nejraději zajela při tvé příští návštěvě do zahraničí?
Ashley:Ráda bych navštívila nějaká tropická místa při mé další dovolené,protože miluju pláže.
Taky vodu mám ráda a dělání spousty vodních sportů,takže kdekoliv blízko oceánu se mi to bude hodit.Hlavně miluju nakupování,ale pokaždé když někam jedu si zanakupovat tak nic nekoupím!
Londýn je pro nakupování skvělý,stejně tak jako LA a New York.Ale já můžu najít dobrý obchod i někde v zapadákově!=D

zdroj : ©
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miss.Lilly - tvoje Aff♥ Miss.Lilly - tvoje Aff♥ | Web | 23. března 2010 v 20:50 | Reagovat

Pěknej rozhovor a to, že jí štvou ty novináři fakt chápu

2 Cymbidia-Tvé Affs, které se přestěhovalo! ♥ Cymbidia-Tvé Affs, které se přestěhovalo! ♥ | Web | 23. března 2010 v 21:12 | Reagovat

Ahoj. Přestěhovala jsem se na blog, který je ve 'webu'. Doufám, že chceš být i nadále mým SBénkem. Určitě mi písni! Starý blog jsem nesmazala, ptž nechci smazat mé vzpomínky a dvouletou práci. MTMMMMMMMR! =o**

3 {Mrs.CuTe} - TvoJe LoVujíCí Affs =o* {Mrs.CuTe} - TvoJe LoVujíCí Affs =o* | Web | 24. března 2010 v 16:49 | Reagovat

nol, tohle se mi nechce číst xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama